بیمه عمر بیمه ثالث بیمه اتش سوزی بیمه پاسارگاد بیمه زندگی بیمه ایران بیمه عمر وپس انداز

چه تضمینی برای شرکت های بیمه در زمان زلزله یا ورشکستگی آن‌ها وجود دارد؟

بسیاری از افراد گمان‌ می‌کنند که در صورت بروز اتفاقات ناگهانی در کشور مثل زلزله، جنگ و یا ورشکستگی شرکت‌های بیمه ، دیگر تضمینی برای پیگیری و دریافت خسارت یا سرمایه آن‌ها (به ویژه در زمینه بیمه عمر) وجود نخواهد داشت.

اما چند تضمین مطمئن مثل بیمه مرکزی و شرکت‌های بیمه اتکائی وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

در صورت وقوع زلزله شرکت‌های بیمه چه‌ می‌شوند؟

همانطور که‌ می‌دانید در زمان وقوع زلزله یک شهر یا منطقه مشخص دچار خسارت و تلفات‌ می‌شود، نه کل کشور.

همچنین شرکت‌های بیمه فقط محدود به یک شهر خاص نبوده و در تمام کشور شعبه‌های فعال دارند. به همین دلیل در صورت وقوع زلزله این شرکت‌ها توانایی مالی و خدماتی خود را از دست نخواهند داد.

باید به این نکته اشاره کنیم که کلیه شرکت‌های بیمه در کشور چه خصوصی باشند چه دولتی، تحت نظارت مستقیم بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران هستند و ثبت، تأسیس و بروز هرگونه تغییرات در آن‌ها با کسب مجوز و از طریق بیمه مرکزی امکان پذیر است. به این دلیل بیمه مرکزی پشتیبان شرکت‌های بیمه در شرایط بحرانی خواهد بود.

واکثر شرکتهای بیمه تحت بیمه اتکایی ،بیمه شده اند.

 

در صورت ورشکستگی شرکت‌های بیمه تکلیف بیمه‌ها و پرداخت خسارت بیمه‌گذاران چه خواهد شد؟

 

در شرکت‌های بیمه هم مثل هر صنعت دیگری امکان ورشکستگی واحدها وجود دارد. به همین خاطر یکی از نگرانی‌های مردم ما منحل شدن شرکت‌های بیمه و از بین رفتن سرمایه آن‌ها به خصوص در زمینه بیمه‌های عمر است.

اما در صنعت بیمه قوانین و شرایطی برای حمایت از حقوق بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان در نظر گرفته شده تا در شرایط بحران، تضمینی برای آن‌ها وجود داشته باشد.

در ادامه چند ماده و آیین نامه قانون بیمه مرکزی را به زبانی ساده توضیح خواهیم داد.

ماده ۴۴

در صورت لغو دائمی پروانه یک شرکت بیمه (در یک یا چند رشته)، بیمه مرکزی کلیه سوابق و اسناد مربوط به حقوق و تعهدات آن شرکت را به بیمه ایران منتقل خواهد کرد.

البته ممکن است تدابیر دیگری برای حفظ منافع و حقوق بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان در نظر گرفته شود.

ماده ۵۳

در صورت ورشکستگی شرکت‌های بیمه ، امور مربوط به تسویه آن‌ها توسط دادگاه و یا اداره تسویه امور ورشکستگى انجام‌ می‌شود و بیمه مرکزی مسئول پیگیری امور تسویه حساب آن شرکت خواهد بود.

ماده ۵۸

بر اساس این ماده قانونی، در صورت تضعیف مالی یک شرکت بیمه، با موافقت بیمه مرکزی و تصویب شوراى عالى بیمه، یک یا چند شرکت‌ می‌توانند در یک شرکت بیمه دیگر ادغام شوند.

در این رابطه بر اساس ماده 56، بعد از گذشت 3 ماه از تاریخ آخرین آگهی، بیمه مرکزی بعد از بررسی‌های لازم موافقت خود را با ادغام شرکت‌های بیمه اعلام کرده و بر اساس ماده 57 این انتقال براى کلیه بیمه‏‌شدگان و بیمه‏‌گذاران و صاحبان حقوق آن‌ها از تاریخ انتقال، معتبر خواهد بود.

همچنین بر اساس ماده 59 این قانون، بیمه مرکزی‌ می‌تواند با تأیید شوراى عالى بیمه و تصویب مجمع عمومى بیمه مرکزى، شرکت‌های بیمه‌ای که وضعیت مالی یا اداری آن‌ها مناسب نباشد را مجبور به ادغام با سایر شرکت‌ها‌ می‌کند و در صورت عدم موافقت این شرکت‌ها، پروانه آن‌ها طبق مقررات لغو خواهد شد.

ماده ۶۰

یک تضمین مطمئن برای مطالبات بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان، اموال شرکت‌های بیمه است.

در صورت ورشکستگی شرکت‌های بیمه ، اولویت تسویه بدهی‌ها با بیمه‏‌گذاران و بیمه‏‌شدگان‌ می‌باشد و همچنین از بین رشته‌های بیمه‌ای، بیمه‌گذاران بیمه عمر در اولویت هستند.

در واقع شرکت ورشکسته، قبل از تسویه هرگونه بدهی، حتی بدهی به دولت یا بدهی به بانک‌ها یا بدهی به کسانی که از آن شرکت چک یا سفته یا هرگونه اوراق بدهی آور دیگری دارند، باید بدهی خود به بیمه‌گذاران را پرداخت کند.

همچنین بهتر است بدانیم که شرکت‌های بیمه نمی‌توانند بدون موافقت بیمه مرکزی اموال خود را به معامله بگذارند یا به شخص دیگری واگذار کنند.

دفاتر اسناد رسمى هم موظفند زمان انجام اين معاملات موافقت نامه بيمه مركزى ايران را مطالبه و مفاد آن را در سند منعكس كنند.

ماده ۶۲

بر اساس قانون همه شرکت‌های بیمه وظیفه دارند ترازنامه‏ و حساب‏‌هاى سود و زیان خود را به بیمه مرکزی ارائه دهند.

این گزارش‌های مالی باید طبق نمونه‌ای که از طرف بیمه مرکزى تهیه و به تصویب شوراى عالى بیمه‌ می‌رسد، تنظیم شود.

همچنین طبق ماده 63 شرکت‌های بیمه باید ترازنامه خود را در روزنامه رسمى کشور و یکى از روزنامه‏‌هاى کثیرالانتشار تهران چاپ کنند.

این موضوع‌ می‌تواند نشان دهنده شفافیت مالی شرکت‌های بیمه باشد.

بیمه اتکایی داخلی و بین المللی:

بر اساس ماده ۷۱ قانون بیمه مرکزی، همه شرکت‌های بیمه فعال در ایران باید درصدی از معاملات خود در رشته‌های مختلف بیمه را نزد بیمه مرکزی، بیمه اتکایی کنند.

این ماده قانونی به این معنی است که درصدی از حق بیمه‌های عمر که شرکت بیمه از بیمه گذاران دریافت‌ می‌کند، مستقیما به حساب بیمه مرکزی واریز‌ می‌شود.

در برابر این درصدها، بیمه مرکزی موظف است برای شرکت‌های بیمه به صورت اتکایی عمل کرده و بخش مشخصی از ضرر و زیان را  برای جلوگیری از ورشکستگی آن‌ها جبران کند.

 

این موضوع در واقع یک تضمین مستقیم از بیمه مرکزی برای شرکت‌های بیمه است.

نحوه واگذارى بيمه اتكايى اجبارى و ميزان كارمزد و مشاركت در سود آن براى هر رشته بيمه توسط شوراى عالى بيمه تعيين می‌شود و میزان آن متغیر خواهد بود.

همچنین برای تضمین ورشکستگی شرکت‌های بیمه ، نوع دیگری از بیمه اتکایی به نام بیمه اتکایی بین المللی وجود دارد. به این معنی که شرکت‌های داخلی بیمه و حتی بیمه مرکزی‌ درصدی از ریسک‌های خود را به یک شرکت بیمه خارجی واگذار می کنند.

 

این بیمه‌ها در مناطق آزاد و کشورهای خارجی قرار دارند و بر عملکرد شرکت‌های بیمه نظارت کرده و اجرای تعهدات آن‌ها را تضمین‌ می‌نمایند.

به این صورت شرکت‌های بیمه علاوه بر پشتوانه مالی بیمه مرکزی، پشتوانه مالی مؤسسات بیمه اتکایی بین‌المللی در دنیا را هم دارا هستند.

بیمه پاسارگاد دارای طرح‌های مختلف برای ارائه خدمات بیمه عمر می‌باشد. برخی از طرح‌ها عبارتند از:

 

۱- بیمه عمر زنان خانه دار

شاید یکی از اولویت‌های همه زنان خانه دار که درآمد ثابتی ندارند،

داشتن پشتوانه مالی است که در زمان نیاز بتوانند از آن کمک بگیرند.

بیمه عمر زنان خانه دار می‌تواند همراه مناسبی برای خانم‌هایی باشد که شاغل نیستند.

بیمه عمر و تامین آتیه با پس انداز های اندک روزانه و ماهانه شما شکل گرفته و در کنار پوشش‌های بیمه‌ای در طول مدت بیمه نامه سرمایه و اندوخته ارزشمندی را برای شما به همراه خواهد داشت.

حداقل

مثلا سالانه ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان

 

۲- بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان

برنامه ریزی برای آینده فرزندانمان از مهمترین مسئولیت‌های هر پدر و مادری می‌باشد.

به همین منظور، داشتن بیمه  تامین آتیه فرزندان پاسارگاد می‌تواند از لحاظ پس اندازی، پشتوانه مالی ارزشمندی برای فرزندان شما باشد.

لازمه بدانید:

سقف بیمه شدن افراد در بیمه پاسارگاد، تا 800 میلیون تومان و بر حسب سن و سلامتی افراد در نظر گرفته میشود،

وبالاتر از مبلغ فوق سود مشارکت و سود مرکب تعلق میگیرد.

16مهر99

زمانی که نیاز به حمایت مالی برای تحصیل، کار، ازدواج و … دارند.

 

در کنار پس انداز پوشش‌های بیمه‌ای که برای فرزندان شما ارائه می‌شود از دیگر مزایای این بیمه می‌باشد،

خیلی ارزشمند است.

۳- بیمه عمر و مستمری

بازنشستگی دورانی از زندگی هر فردی است که می‌خواهد با آرامش و آسایش آن را سپری کند.

اما ممکن است که برخی از مشکلات مالی این آرامش را به هم بزنند.

در این میان داشتن بیمه عمر و تامین آتیه می‌تواند کمک بزرگی برای همه افراد باشد.

 

۴- بیمه ازدواج

هزینه‌های بالای  مراسم ازدواج برای همه جوانان که در شروع زندگی شان هستند می‌تواند کمی سنگین و شاید هم مشکل ساز باشد، از این رو داشتن این بیمه‌نامه و استفاده از اندوخته این بیمه نامه می‌تواند کمک بزرگی برای آن‌ها باشد.

 

۵- بیمه عمر و تامین آتیه خانواده

بیشتر بیمه نامه های عمر به صورت انفرادی در حال ارائه می‌باشند، داشتن پس انداز به همراه پوشش بیمه‌ای می‌تواند یکی از طرح‌های ارزنده بیمه عمر باشد.

 • امکان پرداخت مبلغی به صورت سپرده اولیه در ابتدای بیمه‌نامه برای افزایش میزان پس انداز و بیمه تکمیلی انفرادی تا 30 میلیون تومان،کارت هدیه اتش سوزی منزل مسکونی بیمه گذاران تا 800 میلیون تومان
 • امکان تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر توسط خود فرد بیمه گذار بصورت 
 • یکجا
 • سالانه
 • شش ماهه
 • سه ماهه
 • ماهانه
 • امکان دریافت تخفیف در خرید برخی از بیمه‌نامه های دیگر شرکت بیمه پاسارگاد از جمله بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه آتش سوزی منزل… برای دارندگان بیمه عمر پاسارگاد
 • داشتن معافیت مالیاتی اندوخته و سرمایه بیمه عمر
 • داشتن پوشش حادثه از 12 سالگی. در بیمه عمر
 • امکان خرید پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در کنار بیمه عمر
 • امکان برخورداری از معافیت از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد در صورت ازکارافتادگی ونقص عضو 
 • داشتن پوشش بیماری های خاص از 12 سالگی در بیمه عمر
 • داشتن پوشش تکمیل درمانی از 6 ماه بعداز سپرده گذاری 2 میلیون تومانی در بیمه عمر

مزایای ارزشمند بیمه عمر پاسارگاد

 

عرضه ۱۰ آیتم  پوشش‌هایی که در بیمه عمر می‌تواند وجود داشته باشد و به طور ویژه از مزایای بیمه عمر پاسارگاد است.

 

کیفیت متفاوت پوشش‌های زیر و این نکته که بعضی از این پوشش‌ها ممکن است توسط همه شرکت‌های بیمه ارایه نشوند نیز از مزایای بیمه عمر پاسارگاد است.

پوشش سرمایه ازکارافتادگی:

اگر بیمه‌گزار طی حوادث و در زمان مدت قرارداد بیمه عمر دچار ازکارافتادگی شود این پوشش مبلغی را به وی پرداخت خواهد کرد تا جبران خسارت کرده باشد. سقف پوشش ازکارافتادگی در بیمه عمر پاسارگاد 60 میلیون تومان است که در اینجا بیمه عمر پاسارگاد نسبت به برخی شرکت‌های مشابه مبلغ بیشتری را پرداخت می‌کند.

پوشش نقص عضو دائم و کامل: این پوشش نیز یکی دیگر از مزایای بیمه عمر است که در صورت نقص عضو شدن بیمه‌گزار به صورت دائم و کامل و در طول مدت قرارداد، بیمه عمر مبلغی را به بیمه‌گزار پرداخت خواهد کرد. سقف پوشش سرمایه نقص عضو در بیمه عمر پاسارگاد 400 میلیون تومان است که مبلغی قابل توجه در بین شرکت‌های بیمه‌گر است. بعضی بیمه‌گرها نیز هستند که پوشش نقص عضو را ارایه نمی‌کنند.

معافیت از پرداخت حق بیمه:

علاوه بر پوشش سرمایه ازکارافتادگی، پوشش تکمیلی دیگری نیز در رابطه با ازکارافتادگی در نظر گرفته شده است.

 اگر بیمه‌ شده در طول مدت بیمه دچار ازکارافتادگی کامل و دایم شود طبق این پوشش از همان تاریخ، از پرداخت حق بیمه‌ عمر معاف می‌شود و این در حالی است که قرارداد بیمه عمر او فسخ نشده و همچنان به همراه دیگر پوشش‌های آن تا پایان مدت قرارداد باقی خواهد ماند.

معافیت از پرداخت حق بیمه در بعضی شرکت‌های بیمه ارایه نمی‌شود.

پوشش آتش‌سوزی منزل مسکونی: می‌توان گفت ارایه پوشش آتش‌سوزی در کنار بیمه عمر مخصوص بیمه پاسارگاد است. در دیگر شرکت‌های بیمه‌گر، بیمه آتش‌سوزی رشته بیمه‌ای جدا بوده و برای خرید آن باید درخواست بیمه آتش‌سوزی منزل کرد.

از مزایای بیمه عمر پاسارگاد تمهیدات ویژه‌ای است که برای بعضی پوشش‌های خود در نظر گرفته است.

برگرفته از بیمیتو

بیمه عمر و پس انداز چیست ؟

 

اگر جایی درباره بیمه عمر و سرمایه گذاری مطلبی شنیده اید و یا مطالعه کرده اید ، احتمالا شما هم مانند بسیاری از افراد شاهد اصطلاحاتی به ظاهر پیچیده هستید و یا با ابهاماتی در این زمینه روبرو شده اید .
در این مقاله قصد داریم به زبان ساده بیمه عمر و تامین آتیه را معرفی کنیم،

از مزایا و شرایط این بیمه نامه صحبت می کنیم و همچنین از تجربیات و صحبت های مشتریان دیگر اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم، تا با دانش و اطلاعات بیشتری این بیمه نامه را برای خودتان تهیه کنید.

1- اصطلاحات رایج در بیمه عمر و پس انداز :
هر شخص می تواند این بیمه نامه را برای خود و یا افراد خانواده اش تهیه کند،

این شخص بیمه گذار نامیده میشود (به زبان ساده یعنی کسی که اقساط حق بیمه را پرداخت میکند )


در صورتی که بیمه گذار برای خودش بیمه نامه تهیه کند، بیمه شده و بیمه گذار خود شخص می باشد و اگر بطور مثال برای فرزندش بیمه نامه تهیه کند ، فرزند او "بیمه شده" میباشد .
اگر شما از یک شرکت ، بیمه نامه تهیه کنید شرکت ارائه دهنده پوشش های بیمه ، "بیمه گر" نامیده میشود.

بنابراین :
بیمه گذار : شخصی که خود و یا دیگری را بیمه می کند و تعهد پرداخت حق بیمه را بر عهده دارد.
بیمه شده : شخصی که تمام شرایط و مزایای بیمه نامه و همچنین پوشش های بیمه ای به نفع او صادر می گردد.
بیمه گر : شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه ای می باشد. مانند :

شرکت بیمه پاسارگاد،

بیمه ایران

بیمه سامان

بیمه پارسیان

بیمه ما

بیمه نوین

بیمه ملت

بیمه رازی

بیمه کارآفرین 

وسایر شرکتهای بیمه...
پس شما تا اینجا با اصطلاحات " بیمه گذار " ، "بیمه شده " و " بیمه گر" آشنا شدید.

بیمه عمر؟


بیمه عمر, در واقع یک سند پس اندازی مطمئن و تضمینی است که علاوه بر پرداخت سود علی الحساب به پس اندازها و سپرده گذاری افراد جامعه، شامل پوششهای بیمه ای بسیار زیادی می باشد.


این نوع بیمه یکی از پرطرفدارن ترین نوع بیمه در سراسر جهان است که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری امن به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را در اکثر کشورها به خود جلب کرده است.


در این طرح افراد با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه ،یکجا، تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آینده برای خود، از امکانات پوشش های بیمه عمر نیز برخوردار خواهند شد.

کمی تامل کنید !!!


عموم مردم بیمه های عمر را نوعی بیمه نامه می دانند که اگر بیمه شده بر اثر حادثه و یا عوامل طبیعی فوت شود مبلغ یا صندوقی را به خانواده وی پرداخت خواهد شد و در زمان حیات بیمه شده دیگر صندوق و پس اندازی وجود نخواهد داشت.

👌👌

وام بدون ضامن 


 در جواب باید بگوئیم که این بیمه نامه و پس انداز و پوشش های بیمه ای آن برای زمان حیات و زندگی فرد برنامه ریزی شده است و در اتمام قرارداد مبلغی به صورت یکجا به عنوان سرمایه نهایی به بیمه شده پرداخت می گردد.

و از ۹۰ درصد اندوخته نیز بعنوان وام بدون ضامن میتوان استفاده کرد.

به بیمه عمر به دید پس اندازی نگاه کنید ...
یکی از امتیاز‌های اصلی خرید یک بیمه عمر و پس انداز که باعث می‌شود به عنوان یک پشتوانه در نظر گرفته شود، تعلق گرفتن سود به پولی است که بابت پرداخت حق بیمه صرف می‌شود. در اصل شما هر چقدر حق بیمه می‌پردازید شبیه آن است که پول‌تان را در یک سپرده بلند‌مدت در بانک ها سرمایه‌گذاری کرده اید.
البته با چند تفاوت ...

 


* برای خرید بیمه عمر تعیین رقم دست شماست، در حالی که برای سپرده گذاری در بانک باید یک حداقل پول را به صورت یکجا در اختیار بانک قرار دهید.
* قبلا سود پرداختی در خرید بیمه‌های زندگی 15 درصد بود و چند سال هم تغییر پیدا نکرده بود اما با اصلاح قانون مربوطه این سود به 16 درصد رسید و قرار است هر سال هم همراه با نرخ تورم اضافه شود.

3- نحوه پس انداز و پرداخت حق بیمه در بیمه های عمر و پس انداز:
شما میتوانید بخشی از درامد سالانه خود را که معمولا برای آن برنامه ریزی ندارید،

۱۰ الی ۱۵درصد،از هزینه های غیر ضروری کم کنید به بیمه عمر و پس انداز اختصاص دهید و اطمینان داشته باشید که این پس انداز به طور منظم برای شما سرمایه گذاری می شود.


مهمتر اینکه اگر حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص عضو، از کار افتادگی و یا بیماری های خاص اتفاق بیوفتد،

بیمه حامی شما خواهد بود و نه تنها مبلغ پس انداز شده و سود آن را پرداخت می کند بلکه مبلغی هم به عنوان پوشش بیمه ای نیز پرداخت می شود تا مشکلات مالی را پوشش دهد.


صندوق بیمه عمر حق بیمه های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی 16% در اندوخته های شما انباشته می نماید،

این اندوخته طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه ریزی آینده شما خواهد بود.


هدف اساسی بیمه های عمر ایجاد و جمع آوری ذخایر مالی و پس اندازی و کسب سود حاصله از پس انداز و نهایتاً ایفای تعهدات شرکتهای بیمه گر در قبال استفاده کنندگان می باشد.

اشتراک‌گذاری

بیمه عمر پاسارگاد و تامین آتیه: مزایا،

معایب و نکات مهم خرید

 

 

شرکت بیمه پاسارگاد در راستای ایجاد شرایط بهتر در بیمه‌ عمر، یکی از شرکت‌هایی بوده که با سطح توانگری بالا توانسته عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد.

 

بیمه پاسارگاد در طول مدت 5 تا 30 سال داشتن این بیمه‌نامه پوشش های مختلفی را برای دارندگان این بیمه‌نامه در کنار پس انداز بیمه‌ای فراهم می‌کند.

برحسب سن و سلامتی افراد بیمه شده

خدماتی که بیمه عمر پاسارگاد به بیمه گذاران خود ارائه می‌کند یکی از برترین خدمات بیمه عمر است، در این نوشته نگاه کلی نسبت به بررسی تمامی موارد این بیمه نامه و تامین آتیه  خواهیم داشت.

 

طرح‌های بیمه عمر پاسارگاد

بیمه های عمر انواع مختلفی دارند و شرکت بیمه پاسارگاد بیمه عمر را به صورت دو دسته بیمه عمر و تامین آتیه و بیمه عمر به شرط فوت تقسیم‌بندی می‌کند:

۱- بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد: در واقع همان بیمه عمر پاسارگاد به طور کلی است. این طرح در واقع به صورت ترکیبی از بیمه‌نامه‌های عمر به شرط فوت و بیمه عمر به شرط حیات می‌باشد.

 

در بیمه تامین آتیه پاسارگاد در کنار پوشش‎های بیمه عمر از جمله داشتن پوشش فوت، سرمایه‌گذاری نیز برای فرد شکل می‌گیرد. در واقع بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یکی از نمونه‌های بیمه های عمر یا Universal Life می‌باشد.

این بیمه با رسیدن به سود دهی در طول مدت بیمه‌نامه و تشکیل یک پس اندازی ارزشمند می‌تواند به صورت یک پشتوانه مالی و اقتصادی برای فرد بیمه شده و حتی ذینفعان بیمه‌نامه برای زمانی که کنارشان نیستیم باشد.

 

طرح‌های این بیمه عبارتند از:

 • بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان پاسارگاد
 • بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار پاسارگاد
 • بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد مورد استقبال فراوانی از طرف بیمه گذاران  قرار گرفته، به طوری که منظور افراد و شرکت ها از بیمه عمر پاسارگاد همان بیمه عمر و تامین آتیه است.

13مهر99

شغل کانال رزق خداوند است!

کار نیمه وقت

برای سنین 20 الی 50 سال

کارت پایان خدمت

مدرک از دیپلم بالاتر

مدت محدود

ارسال رزومه به شماره ذیل

09125691163